«Вас зрадили»: міністр оборони України звернувся до російських солдатів

Міністр оборони України Олексій Резніков записав вражаюче відеозвернення до російських солдатів. Він згадав путіна, чий день народження сьогодні святкують у рф.

Виступив Резніков російською мовою.

Це послання з Києва. Мене звуть Олексій Резніков. Я – міністр оборони України. Я звертаюся до солдатів та матросів, сержантів і старшин, мічманів, офіцерів, генералів та адміралів російської армії. Я не обмовився. Саме російської армії. Насамперед мої слова адресовані офіцерам та командуванню. Тому що вам приймати рішення, – сказав міністр.

Резніков констатував, що російських солдат «відправили на вірну смерть»:

А де ваш десант? Ви знаєте. Там же де і ваша морська піхота. На цвинтарях. У Костромі. Пскові. Рязані. Ульянівську. Калінінграді. Улан-Уде. Тулі, Новоросійську та інших містах. Ваші десантники зараз гинуть на правому березі Дніпра. Вони знають свою справу. Але хтось у Кремлі вирішив відправити їх на вірну смерть. Чому так відбувається? Все дуже просто. Вас обдурили та зрадили. Вам обіцяли легку прогулянку. А відправили на пастку. Ви платите кров’ю за чиїсь фантазії та хибні цілі. Ви ще можете врятувати росію від трагедії, а російську армію – від приниження та позору, – резюмував міністр оборони України.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 226: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.