Вареники замість букетів: в Одесі по-особливому відзначили День вчителя (фото, відео)

Одеські вчителі, вихователі, батьки школярів та співробітники профільного департаменту мерії відзначили професійне свято по-особливому - замість традиційних святкувань наліпили для наших захисників домашніх вареників.

Як це відбувалося – дивіться у матеріалі кореспондентів Української Служби Інформації Арсена Подосяна та Валерії Шаповалової.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

Декілька днів поспіль в Одесі з нагоди Дня вчителя, яке відзначають 2 жовтня, для поранених захисників ліпили домашні вареники – з капустою, сиром, картоплею.

Директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич розповіла, що ідея виникла спонтанно. Одного дня вона просто йшла до аптеки та зустріла наших військових, які питали, де можна скуштувати домашніх вареників. Так і виникла ідея.

Олена Буйневич

Педагоги та вихователі розуміють, що наразі не час традиційно святкувати професійне свято, однак було велике бажання зібратися разом та зробити благе діло.

В результаті вихователі, вчителі, батьки учнів наліпили більше 300 кг вареників. Ними будуть пригощати поранених, які лікуються в Одесі.

Крім цього, з нагоди професійного свята проходить збір коштів на апарати фіксації кінцівок. Ці медикаменти допомагають доставити пораненого захисника до лікарні і не втратити кінцівку.