ВАКС не буде обʼєднувати дві кримінальні справи Труханова «фото»

ВАКС не буде обʼєднувати дві кримінальні справи Труханова

Мова йде про кримінальні провадження щодо заволодіння 92 млн грн бюджетних грошей Одеси на купівлі будівлі «Краян». Обвинуваченими у цих справах є одеський мер Геннадій Труханов та колишній нардеп Олександр Дубовой.

Таке рішення ухвалив Вищий антикорупційний суд.

Відмовити в обʼєднанні кримінального провадження від 25.11.2017 та від 02.11.2016, йдеться в повідомлені.

Згідно з обвинуваченням, протягом липня-грудня 2016 року міський голова Одеси Геннадій Труханов та інші чиновники міської ради, разом з представниками приватної компанії, вчинили злочин, заволодівши 92 млн грн з місцевого бюджету. За висновками слідства, вони втілили корупційну схему, виглядаючи як покупка заводу «Краян» за завищеною вартістю. Планувалося легалізувати кошти через фіктивне підприємство, засновник якого зараз перебуває на непідконтрольній території Луганської області.

Національне антикорупційне бюро та прокуратура Спеціалізованої антикорупційної прокуратури перешкодили цим планам, накладаючи арешт на кошти у грудні 2016 року. Організатором схеми, за слідством, визначено колишнього народного депутата Олександра Дубового. Серед інших учасників – депутат Одеської обласної ради Олег Бабенко, ексдепутат Кілійської районної ради Одеської області Анатолій Коломієць та колишня помічниця Труханова Олена Попова.

Раніше на  USIonline.com

Справу одеського «Краяну» починають розглядати по суті

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.