В Закарпатті одесит намагався переплисти крижану ріку, щоб потрапити за кордон (фото) «фото»

В Закарпатті одесит намагався переплисти крижану ріку, щоб потрапити за кордон (фото)

Чоловік «озброївся» гидрокостюмом та автомобільною шиною. Але поплавати у бурній та холодній Тисі йому та двум його колегам не вдалося - їх врятували прикордонники. Адже за рік так вже загинули 14 чоловіків призовного віку. Ще одного одесита спіймали при спробі дійти до кордону пішки.

Про це розповіли в Прикордонній службі.

Плавці зібралися біля гірської Тиси у 23:00. Один з них був Одеській області, другий з Вінниччини, а третій з Тернопільщини. Чоловіки були одягнені у гідрокостюми. Окрім ретельно обгорнутих у поліетилен змінного одягу, взуття, документів та грошових коштів, вони мали при собі накачані автомобільні камери, за допомогою яких планували перепливати незнайому для них водойму.

Зараз на Закарпатті в нічний час температура повітря опускається нижче нуля градусів. Глибина річки сягає трьох метрів, ширина – 50 метрів. Впродовж року зафіксовано 14 випадків загибелі чоловіків під час спроб подолання річкової ділянки кордону.

Ще одного жителя Одещини затримав прикордонний наряд на околиці селища Солотвино. Чоловік зізнався, що прибув на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону. За організацію своєї «подорожі» він заплатив 2,5 тисячі доларів.

Є і ті, хто намагається подолати кордон у горах. Так нещодавно затримали четверих із «підкорювачів високогір’я». Двоє із порушників кордону прибули на Закарпаття з Тернопільщини, один з Черкащини, ще один із Житомирщини.