В Україні запрацював банкоматний роумінг: що це означає «фото»

В Україні запрацював банкоматний роумінг: що це означає

Найбільші українські банки встановили ліміти на видачу готівки для власників карток інших банків такі самі як і для своїх клієнтів.

Про це в ефірі «Українського радіо» повідомив заступник голови НБУ Олексій Шабан.

Сьогодні ми вже отримали від десяти банків-власників банкоматних мереж інформацію про те, що тарифи для карток інших банків за видачу коштів скасовано. Тобто ти користуєшся цим банкоматом, як банкоматом свого банку, – повідомив заступник голови НБУ Олексій Шабан.

Ідея полягає в тому, розповів Шабан, що всі банки для власників карток інших банків встановили ліміти видачі готівки такі ж, як і для своїх клієнтів. Ліміт може бути 10-20 тисяч.

Ми вважаємо, що цієї суми достатньо не лише щоб задовольнити справжні потреби, але й щоб сформувати певний запас готівки, – додав він.

Зазначимо, такі нововведення НБУ запровадив напередодні задля забезпечення безперервності роботи банківської системи за умов тривалої відсутності електропостачання. У кожному регіоні будуть працювати чергові відділення (щонайменше 35% відділень) – вони надаватимуть послуги клієнтам в разі тривалого блекауту. Наразі вони забезпечуються усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку, а також додатковим персоналом, касовою технікою, банкоматами, готівкою.

Раніше на  USIonline.com

В Україні налагоджують роботу банків без світла: що зміниться

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.