В Україні англійська займе більш важливе місце, а для держслужбовців може стати обов’язковою «фото»

В Україні англійська займе більш важливе місце, а для держслужбовців може стати обов’язковою

Такі норми містяться у законопроекті, який розробляється зараз у Кабміні.

Про це повідомив перший заступник голови Мінкультури та інформполітики Ростислав Карандєєв під час брифінгу.

В Україні з’являться категорії людей, для яких знання англійської мови буде обов’язковим – Кабмін розробляє законопроект про функціонування англійської мови як міжнародного спілкування.

Наразі Україна у світовому рейтингу займає лише 40 позицію зі 112 країн світу за рівнем володіння громадян англійською мовою. Цю ситуацію хочуть змінити і такий стратегічний курс.

Розширення сфери застосування англійської мови в Україні сприятиме активізації процесів інтеграції українців до європейської спільноти… Це також допоможе у формуванні суб’єктності України у світових глобалізаційних процесах. Крім того, після нашої перемоги впливатиме на зростання інвестиційної та туристичної привабливості України, – сказав Ростислав. Карандеєв.

Згідно із законопроектом, англійською повинні володіти представники окремих публічних сфер життя, де присутні міжнародні комунікації.

Також документ передбачає підвищення стандартів освіти з вивчення англійської мови всіма здобувачами освіти та впровадження додаткових курсів для дорослих.

Раніше на USIonline.com

Англомовна Вікіпедія українізувала сторінку про Одесу

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.