В школі на Льва Толстого обвалилися фрагменти фасаду (фото) «фото»

В школі на Льва Толстого обвалилися фрагменти фасаду (фото)

Одеська середня загальноосвітня школа № 121 з поглибленим вивченням декількох іноземних мов потребує ремонту.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Сьогодні там відвалився кусок з фасаду. Зараз місто падіння на Толстого, 1 не огороджено, тому краще його обходити. Зазначимо, що це Асоційована школа ЮНЕСКО.

Досьє Usionline.com

Будівництво школи розпочалось у 1936 році з уламків Спасо-Преображенського собору, зруйнованого в травні 1936 року. Будівлю школи збудовано за типовим проектом архітектора Лазаря Борисовича Бєлкіна (1886—1965). Під час румуно-німецької окупації в будівлі школи розміщувався склад румунських військ, після визволення Одеси — госпіталь.

Робота освітнього закладу поновилася у 1947 році. В одному будинку розміщувалися: середня школа № 58, школа ім. П. С. Столярського, музичне училище духового оркестру, відділ освіти Центрального району. З 1947 року школа носила ім’я Лесі Українки, у 1950-х — 80-х — В. П. Чкалова. У 60-ті — 80-ті роки XX століття піонерська дружина школи носила ім’я колишнього учня Яші Гордієнка.

У 1960-ті — 80-ті роки XX століття школа № 121 була однією з двох в Одесі школою з українською мовою навчання. Англійська мова в школі вивчається поглиблено з 1954 року.