В рф створили фейковий сайт для дискредитації президента України «фото»

В рф створили фейковий сайт для дискредитації президента України

Це чергова спецоперція спецслужб рф, алє цього разу вона спрямована на дискредитацію президента України Володимира Зеленського, причому - у країнах Західної Європи.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Як повідомляють розвідники, згідно з задумом авторів «акції», буде створено та оприлюднено фейковий майданчик (сайт) так званого «Фонду ЗЕЛЕНСЬКОГО» на якому буде розміщено пропозицію до іноземних громадян та установ долучитися до його «діяльності».

Роботу організаційної структури Фонду у країнах Європи планується розбудовувати за принципом «мережевого маркетингу». Це, на думку організаторів, дасть змогу активно поширювати зазначену інформацію у європейському медіапросторі. Також повідомляється, що сайт Фонду вже створено, підготовлено для поширення у соцмережах фейкові скріншоти начебто публікацій відомих ЗМІ про створення Фонду.

Крім того, вже створено базу «мережевих лідерів» та блогерів для подальшого поширення матеріалів. Найближчим часом очікується повноцінний запуск проекту та початок широкої медійної кампанії з розкрутки.

Закликаємо міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам та отримувати інформацію щодо України виключно з підтверджених джерел, – наполягають у ГУР МО.

Раніше на USIonline.com

Екс-заступника голови української розвідки підозріють у зраді – він відстрілювався під час затримання (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.