В РФ готують загальну мобілізацію «фото»

В РФ готують загальну мобілізацію

В українській розвідці вважають, що такий крок може вдарити по самому російському режиму.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

У вівторок, 20 вересня, голова колабораціоністської “адміністрації” тимчасово окупованої Херсонської області Володимир Сальдо заявив про проведення “референдуму про приєднання до Росії” з 23 по 27 вересня. Напередодні аналогічні заяви зробили так звані “громадські палати” у маріонеткових “ЛНР” і “ДНР”. За включення тимчасово окупованих територій до складу РФ заявив і голова російської держдуми В’ячеслав Володін. Одночасно на російських пропагандистських ресурсах з’явилися публікації про те, що в разі проведення “референдумів” бойові дії на цих територіях будуть означати війну на території Росії.

Одночасно держдума внесла до кримінального кодексу поняття “мобілізація”, “воєнний стан”, “воєнний час”, “збройний конфлікт”. Іншими змінами передбачено до 10 років колонії за здачу в полон та відмову від участі у бойових діях.

Усе це може свідчити про те, що путінський режим, зазнаючи поразок від ЗСУ, планує оголосити загальну мобілізацію.

Водночас, такий крок може вийти боком самому російському диктатору, повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Протестні настрої на росії слабкі, але молодь йти воювати не хоче. Ми провели аналіз російського соціуму і бачимо, що в основному підтримують війну режиму Путіна люди, яким за 50 років, що не підуть воювати, – зазначили в ГУР.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 209: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.