В Подільську на залізничному мосту поліцейські врятували життя самогубці (фото) «фото»

В Подільську на залізничному мосту поліцейські врятували життя самогубці (фото)

У четвер увечері, 8 червня, на спецлінію «102» у Подільску надійшло повідомлення, що жінка, перебуваючи на мосту залізничної колії, готується стрибнути.

Про це повідомили в поліції Одеської області.

Жінку за огорожею пішохідного мосту побачив випадковий перехожий. Прибувши на місце події, поліцейські групи реагування Андрій Оцебрик і Артем Денисенко почали спілкуватися із подільчанкою. Вона розповіла, що перебуває у скрутному становищі та не має моральної підтримки з боку рідних. Проте, правоохоронцям вдалося переконати жінку, що з будь-якої ситуації є вихід, і відвернути увагу від фатальних думок.

За годину спілкування нам вдалося запевнити жінку в тому, що самогубство – не вихід, що вона потрібна рідним, зокрема маленькій дитині. Під час розмови я потихеньку наближався до неї, щоб утримати за руку і не дати зірватися з мосту. На щастя, вона до нас прислухалася і ми допомогли їй перебратися через огорожу. – додому. Сподіваємося, що в подільчанки все буде гаразд, і вона зуміє подолати тимчасові труднощії, – розповів Артем Денисенко.

Правоохоронці доставили жінку доставили до місцевої лікарні, а звідти додому.

В поліції також нагадали, що в Україні працюють безоплатні служби психологічної підтримки, зокрема онлайн-платформа «Розкажи мені», гарячі лінії 7333 (Lifeline Ukraine), 0-800-100-102 (Національна психологічна асоціація України), 5522 або +38 (093) 170 72 19 (#ВАРТОЖИТИ) та інші платформи, куди можна звернутися по допомогу до психолога.

Раніше на  USIonline.com

Одеські патрульні врятували життя самогубця (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.