В Овідіополі судили росіянина, який підтримує війну в Україні «фото»

В Овідіополі судили росіянина, який підтримує війну в Україні

Чоловік поширював мапу, на якої Україна входить до складу рф, закликав скоритися російським військовим, писав про «фашизм» в Україні і славив армію рф. Сам він з росії і мешкає в Одеській області. 

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

У чоловіка знайшли російський прапор та мапу, де немає України, а замість неї уся територія належить ворожій державі. Фото цієї мапи росіянин також поширював в Facebook під ім’ям – Александр Попандопуло. Також у соцмережі він писав про “досягнення російській армії” у Київській області, зокрема у Гостомелі, та називав окупантів героями. Також чоловік звинувачував усіх, хто не чекає росіян, фашистами.

Для меня все те, кто сопротивляется антифашистам, на стороне нацистской Украины Зеленского-Порошенко, на стороне их (слава Украине!) – предатели, власовцы, бендеровцы и нацисты. Сложите оружие и станьте на сторону многострадального народа и в месте с русским солдатом и Россией пришедшей к нам на помощь освободимся от коричневой чумы. Ради мира и созедания (написання від автора збережено).

Попри помилки у текстах російською мовою чоловік вважає себе кібервоїном руського миру. Свою діяльність росіянин почав після повномасштабного вторгнення росії в Україні. Сам він з станції Северська, російська федерація, а мешкає в Овідіополі Одеської області. По рішенню суду агітатор отримав 3 роки умовного терміну, увесь цей час він має відмічатися та повідомляти, якщо змінив місце проживання або роботи.

Раніше на USIonline.com

У Миколаєві затримали агента рф, який корегував вогонь по підприємствам теплопостачання

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.