В окупованих Херсоні та Луганську пролунали потужні вибухи (відео) «фото»

В окупованих Херсоні та Луганську пролунали потужні вибухи (відео)

У центрі окупованого Херсона у п'ятницю, 16 вересня, пролунали вибухи. А в Луганську стався вибух в приміщенні так званої генеральної прокуратури терористичної «ЛНР», ймовірно вбито «генпрокурора».

Про це повідомляє низка російськіх ЗМІ.

В окупованому Луганську стався вибух в приміщенні «генеральної прокуратури ЛНР», біля будівлі зібралися колаборанти та бойовики. Поранено так званого «генпрокурора».

У результаті вибуху у будівлі так званої генпрокуратури є поранені і ймовірно загиблі, хоча офіційно в РФ не повідомляють про загиблих.

Джерела пропагандистів розповіли, що поранення отримав і сам так званий «генпрокурор» Сергій Горенко, зрадник, який, ймовірно, і до 2014 був агентом російських спецслужб. За даними українського журналіста Андрія Цаплиєнка, Горенко загинув.

***
Також російські ЗМІ повідомляють про ракетний удар по «адміністрації» Херсону. У центрі міста, за будівлею облдержадміністрації, в районі апеляційного суду було видно стовп диму.

Російські пропагандистські медіа стверджують, що поряд впало щонайменше п’ять ракет, один зі снарядів влучив у будівлю окупаційної «адміністрації», є один загиблий.

Деталі уточнюються

Раніше на  USIonline.com

Деокупована Харківщина: що залишили по собі рашисти (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.