В одеському університеті створили чат-бот для абітурієнтів «фото»

В одеському університеті створили чат-бот для абітурієнтів

В ОНУ ім. Мечникова запустили @РRO_ONU_bot, який відповість на найпоширеніші питання майбутніх студентів. Адже вступна кампанія цього року відрізняється від минулорічних.

Про це повідомила прес-служба університету.

Ніколи раніше в історії України вступна кампанія не проходила за таких умов, як влітку 2022 року. В цьому році в ОНУ ім. Мечникова приймають не тільки оффлайн, але спілкуються онлайн.

За можливості документи приймаються онлайн, крім категорій абітурієнтів, які мають пільги. Війна внесла свої корективи – вступна кампанія цього року об’єктивно розтягнута за часом. Ми закінчимо її у вересні, коли будуть зараховані магістри. Буває, що робота приймальної комісії переривається тривогою. Тоді, відповідно до нормативних актів, ми спускаємось до укриття. Але робота не зупиняється, адже за кожною заявою про прийом до ОНУ – людська доля. Прагнення вищої освіти – сильна традиція нашій країні, – розповів ректор ОНУ, голова приймальної комісії Вячеслав Труба.

У цьому році розширили перелік пільгових категорій для вступу осіб з особливо небезпечних територій. Представники цих категорій користуються спеціальними умовами вступу. Тепер це мешканці Херсонської, Миколаївської, Харківської областей.

Цього року на деякі спеціальності можна вступити без складання ЗНО або НМТ, а лише за мотиваційним листом. Це не стосується так званих кон’юнктурних спеціальностей – права, політології, соціології, журналістики, психології, іноземних мов. На спеціальності математичні, природничі, які підтримує держава, на спеціальності історія, археологія, культурологія, філософія, соціальна робота, можна поступати за результатами мотиваційного листа на форму «за кошти фізичних та юридичних осіб». Загалом в Україні збільшення бюджетних місць пов’язане із природничими, математичними, військовими спеціальностями. Мотиваційний лист цього року є обов’язковою умовою для вступу на будь-який рівень та форму освіти.

Також в ОНУ ім. Мечникова створили телеграм-бот рro_ONU_bot — це інтернет довідник для абітурієнтів і їх батьків.

Раніше на  USIonline.com

У Миколаєві обстріляли університет (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.