В Одеському очному шпиталі інвалідів війни планують відремонтувати ще два поверхи (фото) «фото»

В Одеському очному шпиталі інвалідів війни планують відремонтувати ще два поверхи (фото)

Поручення щодо розробки проектної документації ремонту третього та четвертого поверхів лікарні дав голова ОВА Максим Марченко.

Про це повідомляє пресслужба Одеської ОВА.

Зусилля обласної влади сконцентровані на тому, щоб Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни став пріоритетним закладом в системі охорони здоров’я області щодо впровадження фізичної та неврологічної реабілітації військовослужбовців, особливо тих, які отримали поранення на війні, ветеранів війни, учасники бойових дій, членів сімей загиблих чи померлих Захисників і Захисниць України. На цьому наголосив начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, який побував у шпиталі.

На разі у Одеському обласному очному шпиталі інвалідів війни на вулиці Белінського, де поточний ремонт не проводився останні 30 років, тривають ремонтно-будівельні роботи, оснащення лікувальних кабінетів та палат і встановлення нового обладнання, зокрема вже придбано рентген апарат та УЗД апарат. В умовах повномасштабної війни Одесі необхідно мати медичний заклад для реабілітації поранених військових, зазначив начальник ОВА. Він також повідомив, що робляться всі можливі кроки для залучення коштів благодійних фондів та бюджетних фінансових ресурсів в рамках цільових медичних програм.

Окрім цього, дав доручення розробити проєкт ремонту третього та четвертого поверхів. То ж ми зробимо все, щоб в Одесі був всій шпиталь, в якому запровадять досвід провідних світових реабілітаційних центрів, і урахують та адаптують найефективніші клінічні реабілітаційні настанови. А наші медики вже навчаються світовим методам медичної та психологічної реабілітації аби у подальшому допомагати нашим захисникам, – наголосив Максим Марченко.

Максим Марченко

Нагадаємо, що Одеський обласний госпіталь інвалідів війни приймав пацієнтів, які захворіли на ковід під час епідемії.

Також треба нагадати, що Одеський обласний шпиталь інвалідів війни був об’єднаний з обласним очним шпиталем.

Раніше на USIonline.com

Одесский госпиталь для ветеранов войны ждет объединения и ремонта (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.