В Одеській області переходять на альтернативне паливо «фото»

В Одеській області переходять на альтернативне паливо

У зв»язку з високою вартістю енергоресурсів населення Одещини стало використовувати альтернативні види палива. Місцеві жителі все частіше замість вугілля і дров використовують пелети.

Про це повідомляє департамент систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА.

На Одещині з кожним роком зростає попит на альтернативне паливо. На сьогоднішній день одним із основних продавців біопалива є маслоекстракційний завод в Ізмаїлі (ТОВ “Ізмаїл-Трансбалктермінал”).

Як розповів керівник підприємства Олександр Горбач, вони почали випускати пелети кілька років тому, використовуючи відходи від виробництва – лушпиння від насіння соняшнику. В даний час обсяг виробництва підприємства становить 30-50 тонн пелет на добу. При цьому основна частка продукції експортується до Румунії, Молдови, Польщі, Болгарії. Вартість однієї тонни пеллет складає біля 5400 грн.

Процес переходу населення на біопаливо має в кінцевому підсумку і політичне значення: адже якщо цей процес знайде великі масштаби, а ми бачимо, що це вже відбувається, то можна буде говорити і про незалежність країни від іноземних енергоресурсів, – зазначають в Одеській ОВА.

Раніше на  USIonline.com

Дефицит бензина: одесситы пересаживаются на альтернативный транспорт

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.