В Одеській області чиновники облаштували Wi-Fi у неіснуючому дитячому садку «фото»

В Одеській області чиновники облаштували Wi-Fi у неіснуючому дитячому садку

А також провели інтернет у непрацюючі медичні заклади.

Про це повідомили у Південному офісі Держаудитслужби.

Аудитори перевірили результати закупівлі Захарівською селищною радою Роздільнянського району послуг з підключення до інтернету соціальних закладів. Під час перевірки виявилося, що у селі Василівка інтернет за документами провели до дитячого садку, якого насправді не існує. У селищній раді цей прикрий факт пояснили технічною помилкою.

У тій самій Василівці мали встановити комп’ютерне обладнання у фельдшерсько-акушерському пункті. Але аудитори встановили, що пункт зачинений на ремонт, а хворих приймають зовсім в іншому приміщенні.

Така сама ситуація у селі Новозаріцьке. У бібліотеці того ж села інтернет-обладнання немає, хоча за паперами має бути. У школі села Росіяновка нібито підключили Wi-Fi, але ані вчителі, ані працівники селищної ради не знали паролю до нього. У Новошибському клубі не вдалося протестувати послугу з використанням кабелю — через відсутність самого кабелю.

Селищний голова пояснив, що вночі клуб не охороняють, а тому ноутбук і все приладдя зберігається вдома у завідувача. Матеріали перевірки аудитори передали до обласної прокуратури. Відзначимо, що всього Захарівська селищна рада підписала 12 договорів про постачання інтернет-послуг з фірмою “Діамант-ТВ” на загальну суму 794,5 тис. грн.

Раніше на USIonline.com

Подчиненные главы Одесского облздрава предстанут перед судом за растрату миллионов на борьбу с COVID-19

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.