В Одеській області більше учнів повернулися за парти  «фото»

В Одеській області більше учнів повернулися за парти 

За два тижня 62 тисячі дітей в регіоні перейшли з віддаленої до змішаної форми навчання. Тобто ці учні можуть вчитися як онлайн, так і оффлайн. 

Про це розповіли в Міністерстві освіти України.

Наразі Одеська область входить у трійку регионів по кількості дітей, які навчаються на змішаній формі навчання. Тобто вони можуть відвідувати заняття у школі або вчитися дома онлайн. У період з 12 до 26 вересня понад 62 тисячі учнів перейшли на змішане навчання в Одеській області, у Львівській області таких учнів стало більше на 50,2 тисячі, а в Житомирській – на майже 29 тисяч.

До очного навчання ще долучилися майже 50 тисяч учнів у Львівській області, майже 42 тисячі у місті Києві та 6,8 тисяч учнів в Івано-Франківській області. Найбільше дітей, які навчаються у традиційному форматі – у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях та місті Києві, у змішаному – Київській, Львівській та Одеській областях.
 
За останніми даними, 68,4% шкіл мають облаштовані укриття для перебування в них учнів, учителів та працівників закладів. Нині перевірки тривають. Надзвичайно важливо створити безпекові умови в закладах освіти, аби батьки не мали сумнівів щодо вибору формату навчання дітей, – зазначив голова Міносвіти Сергій Шкарлет.

Раніше на USIonline.com

В Одесі подорожчає харчування у школах

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.