В одеській дитячій лікарні №3 врятували дитину з рідкісною та загрозливою хворобою «фото»

В одеській дитячій лікарні №3 врятували дитину з рідкісною та загрозливою хворобою

Медики одеської дитячої лікарні №3 врятували 8-річну дитину від завороту шлунку. При ненаданні вчасної меддопомоги у половині випадків такий діагноз призводить до летального результату.

Про деталі порятунку маленького пацієнта повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

До лікарні поступила восьмирічна дитина, в якої після ситної вечері раптово з’явилися сильний біль, нудота та здуття живота.

Пацієнту провели комплексне обстеження з рентгеном та фіброгастроскопією, яке виявило рідкісне захворювання – заворот шлунку.

Ця хвороба зустрічається лише у 0,5% всіх заворотів органів черевної порожнини, та при відсутності медичної допомоги летальність складає 20-50%. Водночас при своєчасній діагностиці та застосуванні сучасних технік прогноз є сприятливим.

Дитину прооперували лапароскопічно. При цьому шлунок було розгорнуто та зафіксовано в правильному положенні, що виключає його повторний заворот, — йдеться у повідомленні.

Пацієнта виписали місяць тому. Після повторного огляду медики засвідчили, що скарг дитина немає і розвивається відповідно віку.

Раніше на  USIonline.com

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.