В одеській Аркадії власники готелю перебудовують пам’ятку архітектури (фото) «фото»

В одеській Аркадії власники готелю перебудовують пам’ятку архітектури (фото)

Тепер ними займеться прокуратура.

Про це повідомив голова управління ДАБК Одеської міської ради Олександр Авдєєв.

На території готелю «Аркадія плаза» проводили самовільні роботи на будинку на Посмітного, 1. Цей будинок внесений до реєстру пам’яток як «Будівля спального корпусу № 1 будинку відпочинку «Примор’є».

Також виявилося, що на об’єкт не має ніяких дозвільних документів.

В Реєстрі будівельної діяльності відсутня інформація щодо реєстрації дозвільних документів, департамент архітектури та містобудування не видавав міськумови та обмеження. Також земельна ділянка не передавалася у власність або користування міською радою. Департамент з благоустрою міста не надавав дозволу на порушення благоустрою, – відзначив Авдєєв.

ДАБК скерував листа до прокуратури з проханням зупинити самочинні будівельні роботи та не допустити руйнування чи пошкодження пам’ятки. Одночасно управління звернулося до Приморської райадміністрації з проханням демонтувати незаконно розміщені елементи.

Відзначимо, спальний корпус №1 будинку відпочинку «Примор’є» було збудовано у 1954-1956 роках за проектом архітекторів Афанасьєвої та Павловської. У 1991 році його визнали виявленою пам’яткою архітектури і містобудування місцевого значення.