В Одесі завершиться опалювальний сезон: коли вимкнуть котельні «фото»

В Одесі завершиться опалювальний сезон: коли вимкнуть котельні

Виключення котелень буде відбуватися поступово вже 31 березня після 22 години вечора. За словами тепловиків, опалювальний сезон закінчать не лише в Одесі, а майже одночасно у багатьох містах країни.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації

За словами директорки КП «Теплопостачання міста Одеси» Ганни Позднякової, закінчення опалювального сезону пов’язано з підвищенням середньодобової температури повітря, а також з тим, що «Нафтогаз України» встановив так званий ліміт на проходження опалювального сезону для тепловиків, надавши обсяги газу тільки до квітня цього року.

Котельні розпочнуть вимикати сьогодні після 22 години. Цей процес буде сповільнений з урахуванням того, що тиск газу в системі повинен поступово зменшуватись, щоб зменшити аварійні ситуації.

Одеса справилася з цією найскладнішою за історію підприємства зимою, – зазначила Позднякова.

Тим часом, вже з кінця квітня та на початку травня розпочнеться підготовка до наступного опалювального сезону. Тепловики проведуть гідравлічні випробування системи, про ці роботи населення сповістять додатково.

В КП “ТМО” також звернулися до одеситів щодо важливості погашення заборгованості за теплопостачання.

Хочу нагадати нашим боржникам про необхідність сплати. Якщо не можете повністю погасити, гасіть частинами. Також звертайтесь до наших відділів, ми зможемо укласти з вами договір з реструктуризації. Це вбереже вас від звернення нашого підприємства до суду щодо стягнення примусової заборгованості, – зазначила Ганна Позднякова.

Раніше на USIonline.com

В Одесі вирішили завершити опалювальний сезон

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.