В Одесі затримали трьох агентів ФСБ: вони готували викрадення людини та вивісили прапор рф (фото) «фото»

В Одесі затримали трьох агентів ФСБ: вони готували викрадення людини та вивісили прапор рф (фото)

Правоохоронці організували цілу операцію для затримання ворожих шпигунів. Встановлено що це саме ці підозрювані вивісили прапор рф із написом «Одесса – русский город» на багатоповерховому будинку в Одесі.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора та СБУ.

За даними слідства, одесит, який з 2014 року брав участь у проросійському русі, з початку повномасштабної війни зв’язався з кураторами спецслужб РФ. Він створив злочинне угруповання, яке за завданням ворога збирало інформацію про військові об’єкти, купувало зброю і сукупні товари для російських ДРГ, а також складало «списки зачистки» на випадок, якщо окупанти захоплять область.

Зокрема, 22 серпня вони провели провокаційну акцію в Одесі до дня державного прапора РФ: вивісили ворожий триколор із надписом «Одесса – русский город» і передали ці фото для російських ЗМІ. Наступною акцією мало стати «привітання путіна з днем народження» 7 жовтня.

Агенти планували створити картинку, нібито українська Одеса щиро вітає президента РФ.

Це завдання, а також підготовка «матеріально-військової бази» для потенційних груп ДРГ потребували значних коштів. Тож вони намагалися викрасти одного з місцевих проукраїнських бізнесменів, за якого планували вимагати викуп. Зрадники збиралися утримувати чоловіка у підвалі за допомогою наркотиків, і під загрозою фізичного насильства примусити його переоформити нерухомість і віддати інші цінні речі.

Під час проведення досудового розслідування за дорученням прокурора проведено імітування викрадення потерпілого, під час якого затримано трьох членів угруповання.

Раніше на USIonline.com

На Одещині затримали зрадника, який наводив ворожі дрони-камікадзе на область (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.