В Одесі затримали організатора каналу переправки ухилянтів за кордон «фото»

В Одесі затримали організатора каналу переправки ухилянтів за кордон

Чоловік налагодив цілу схему нелегальних послуг.

Заблокували нелегальний канал оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та детективи слідчого управління Одещини, повідомили в обласній поліції.

Організатором схеми виявився одесит, якому допомагали «колеги» в області. Клієнтів знаходили за допомогою так званого «сарафанного радіо». Телефоном організатор пояснював умови, зазначав вартість перетину кордону та проводив інструктаж.

Ухилянти мали прибути до відповідного місця в Одесі. Там їх зустрічав таксист, який за 1 тис. грн доставляв до кордону і забирав частину коштів – 6 тис. доларів для подальшої передачі організатору. Після перетину кордону поза офіційними пунктами пропуску втікачів на території Молдови чекало авто. За 100 доларів водій доставляв їх у визначене місце. За окрему плату – від 350 до 500 доларів – ділки пропонували ще одну послугу – відмітки у закордонному паспорті.

25 травня поліцейські спільно з працівниками внутрішньої безпеки Держприкордонслужби заблокували незаконний канал «міграції» та затримали його організатора. В нього вилучили 6 500 доларів, які він одержав від клієнта.

Наразі затриманий перебуває під вартою із правом внесення 268 400 грн застави.

Якщо суд визнає його винним, йому загрожує від 7 до 9 років ув’язнення.

Раніше на  USIonline.com

Ухилянт намагався переплисти Дунай на надувній подушці (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.