В Одесі засудили російського шпигуна: він розкаявся і пожертвував велику суму на ЗСУ «фото»

В Одесі засудили російського шпигуна: він розкаявся і пожертвував велику суму на ЗСУ

Громадянин РФ передавав ворогу інформацію про розташування сил та засобів українських військових

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на судовий реєстр.

Чоловік мешкав у Одесі, але мав російське громадянство. Після початку повномасштабної війни він створив у хмарному сховищі документ, доступ до якого мали невстановлені особи у Росії. У цьому документі росіянин до початку червня описував місця розміщення і розташування ЗСУ та інших військових формувань у Одесі.

Чоловіка затримали, і 16 червня взяли під варту. Наприкінці липня він уклав угоду про визнання провини. Приморський районний суд затвердив угоду. В результаті, росіянина визнали винним і присудили до 2,5 років ув’язнення. Його комп’ютер вилучили у власність держави.

Про підсудного відомо, що він народився у Москві, має вищу освіту і працює інженером у дослідницькому ядерному університеті у російській столиці. Він одружений і має двох дітей, один з яких інвалід дитинства з ДЦП. Ці обставини суд визнав такими, що пом’якшують покарання, як і те, що раніше чоловік не був судимий.

До того ж, на думку суду, чоловік щиро розкаявся — про це свідчить той факт, що він не тільки активно сприяв розкриттю власного злочину, але й перерахував 99 993 долари США на підтримку ЗСУ.

Раніше на  USIonline.com

Просував ідеї «руського миру» та чекав на парад окупантів: в Одесі затримали колаборанта

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.