В Одесі за ворожу агітацію судили іноземку і мешканку області «фото»

В Одесі за ворожу агітацію судили іноземку і мешканку області

Одна із жінок опублікувала дописи, у яких виступала за розкол України. При цьому сама агітаторка - громадянка Молдови. А мешканка Одеської області прославляла російських солдат. Обидві отримали умовні терміни.

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Обидві жінки публікували ворожу агітацію у таких соцмережах як «Однокласники» після початку повномасштабної війни в Україні.

Одна із жінок не тільки народилося у Кишеневі, а і є громадянкою Молдови, хоча і мешкає в Одесі. При цьому іноземка вважає, що частина України має належати росії. Зокрема, вона опублікувала зображення території України з зафарбованими південно-східними областями України у кольори прапору рф (білий, синій та червоний), північними областями у кольори прапору Республіки Білорусь (червоний, зелений) та західними областями у кольори прапору Республіки Польща (червоний, білий).

Жінка встигла зробити декілька публікацій у такому дусі, за що отримала 1 рік умовного терміну.

Інша агітаторка мешкає з села Роща Арцизького району Одеської області. У своїх публікаціях вона прославляла російських солдат та випровдовувала агресію рф у бік України. Ось одна із ії публікацій:

Пал смертью храбрых в аэропорту, защищая мирных жителей Донбасса от фашистской своры. Кушнир Родион доброволец из Латвии, позывной «Мороз», из батальона «ВОСТОК». Погиб 21 января 2015 года. Пулевое ранение в область сердца. Ему было всего 25 лет. Вечная память… – із зображенням чоловіка у військовій формі;

Вона теж отримала 1 рік умовного терміну.

Раніше на USIonline.com

Царьов та ще 2 колаборанта отримали підозру від СБУ

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.