В Одесі перевіряють укриття: як це відбувається (фото, відео)

Нехтування елементарними правилами безпеки може призвести до трагедії, яка сталася в Києві. Наразі в Одесі проводять огляди всіх укриттів.

Про це розповіли під час брифінгу ДСНС в Одеській області.

Більш детальніше про це дивіться у нашому відео.

Всього в Одеській області обліковується 1993 укриття, із яких 923 – саме захисні споруди. Вони розраховані на укриття близько 250 тис. осіб, решта має можливість сховатися в паркінгах, підвальних приміщення та т.п.

Наразі рятувальники перевірили 407 укриттів, із яких 26 виявилися зачиненими.

Першочергове завдання – забезпечити цілодобовий доступ до укриттів.

Якщо під час повітряної тривоги сховище закрите, то обов’язково потрібно телефонувати на 102 . Всі випадки будуть фіксуватися.

Відзначимо, що під час перевірки у декількох випадках працівники ДСНС не змогли додзвонитися до відповідальних за сховище. А на вулиці Маршала Говорова рятувальників, поліцейських і представника райадміністрації взагалі не пустили до укриття – аргументуючи це тим, що, мовляв, вихідний день.

З переліком комунальних захисних споруд і укриттів у Одесі можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, росіяни запустили по Києву та Київщині у ніч на 1 червня 10 ракет «Іскандер». Українська ППО збила їх усі, але уламки впали на місто.

За даними Київської міської військової адміністрації, внаслідок падіння уламків російських ракет у Києві загинули троє людей, з них одна дитина. Ще 11 киян зазнали поранень.