В Одесі врятували пораненого танкіста завдяки небайдужим  «фото»

В Одесі врятували пораненого танкіста завдяки небайдужим 

38-річний Микола був важко поранений у бою, втратив око. Завдяки небайдужим людям вдалося закупити потрібні ліки, але лікування продовжується- попереду шлях стабілізації емоційного та фізичного стану героя. Потребують у фінансовій допомозі і інші поранені бійці. 

Про це розповів одеській волонтер Андрій Танцюра.

Микола родом із Києва, йому 38 років і він танкист.  До війни, закінчивши аспірантуру Дніпровського університету, хлопець працював на буровій техніці. Поруч з хлопцем його мати Людмила, яка не відходить від лікарняного ліжку. Під час виконання бойового завдання, Микола отримав численні та важкі поранення м’яких тканин стравоходу,  очей, на жаль, втратив око. Було проведено декілька надважких операцій та завдяки професійності лікарів, а також  допомоги волонтерів і меценатів стан хлопця вдалося стабілізувати.
 
Був дуже потрібен препарат Біовен 10%, якого і лікарні не було у достатньої кількості. Вартість одного флакону препарату складає 12 500грн, але він потрібен багатьом пораненим. Завдяки збору, ми закупили лікі та передали їх на лікування Миколи. Було вирішено не “розбивати склянку”, а сплатити закупівлю необхідної кількості препаратів. Решта коштів піде на лікі, необхідні для лікування поранених хлопців,– розповів волонтер Андрій Танцюра.

Але і Микола і інші поранені хлопці потребують фінансову допомогу.
Якщо ви можете приєднатися до збору:

Реквізити для допомоги:
– Приватбанк 4149 6293 1636 7622 Танцюра А.В.
– Монобанк 4441 1144 5450 6823 Танцюра А.В.

– Посилання на Склянку у Моно банка
https://send.monobank.ua/jar/8nnTsUzyKh

Для перерахувань з-за кордону:
PayPal
Переказ на: atv50@mailfence.com
Western Union або Money Gram
Tantsiura Andrii Odessa, Україна.

Раніше на  USIonline.com

Актор та режисер Українського театру Одеси поранений на фронті: потрібна допомога

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.