В Одесі волонтери виготовляють окопні свічки для українських захисників (фото) «фото»

В Одесі волонтери виготовляють окопні свічки для українських захисників (фото)

Колектив сервісного центру Пенсійного фонду в Одесі активно допомогає і волонтерить. Вони передають на фронт окопні свічки.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

У центрі Одеси на вул. Рішельєвській, 60 волонтерить відділ обслуговування громадян №14 (сервісний центр) Пенсійного фонду.

Колектив установи виготовляє окопні свічки, які роблять з жестяних банок (бляшанок), гофрокартону та віску.

Головна спеціалістка відділення №14 Пенсійного фонду в Приморському районі Тамара Гортопан розповіла, що починали з малого, вирізаючи самостійно гофрокартон. Після цього вони познайомились із волонтерами, які почали привозити їм бляшанки.

Ми накручуємо банки, бліндажні свічки, укомплектовуємо їх. Нам привозять банки, відсортовані за розміром, та нарізаний папір. Ми вже зі свого боку готуємо ґнота. Також ми ще збираємо парафін, але у цій будівлі техніка безпеки не дозволить заливати свічки. Заготівлі у нас забирають волонтери, – розповіла Тамара.

Тамара Гортопан

Зазначимо, на сьогоднішній день на фронт одеські волонтери передали понад 9 тис. окопних свічок.

Також можна допомогти волонтерам: у відділенні фонду встановлені контейнери для збору кришечок, вовни, яку потім у Львові переробляють і використувують для утеплення військового одягу, зокрема можна приносити віск та парафін.

Раніше на  USIonline.com

В одеській Майстерні Незламності відновили БРДМ для ЗСУ (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.