В Одесі водій переїхав собаку та втік: подробиці (фото) «фото»

В Одесі водій переїхав собаку та втік: подробиці (фото)

Чоловік та його дружина бачили, що накоїли. Але спокійно їдуть по своїм справам, не звертаючи увагу на страждання травмованої собаки. Місцеві жителі зібрали вже понад 20 тисяч гривень на лікування улюблениці та надали історії розголосу. Наразі в поліції відкрили справу за статтею про жорстоке поводження з тваринами.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на поліцію Одеської області.

Собака на ім’я Чернушка – улюблениця всього двора, де мешкає багато років. Тож, коли собака потрапила в халепу, місцеві жителі виклали відео з камер спостереження у соцмережу. На ньому можна побачити одного з мешканців цього ЖК, якій на позашляховику збив Чернушку. Чоловік реагує на це спокійно. Згодом приходить його дружина, сідає в автівку і вони просто їдуть.

Місцеві мешканці відвезли тварину до лікарні й зібрали понад 20 тис. грн на лікування, але потрібно приблизно 40 тис. Також вони змусили винуватця теж дати гроші на постраждалу тварину.

Він вів себе зухвало, відмовлявся давати гроші і жартівливо казав, що дешевше купити нову собаку. Але все ж таки дав 2 тисячі гривень, а згодом ще 4 тисячі, – розповіла мешканка будинку, яка наразі займається лікуванням тварини.

Жителі будинку розповіли, що не збирають гроші на лікування, адже на їх заклик відповіла українська зоозахистна організація UA Animal, яка зголосилася надати додаткові гроші.

Відео сусіди виклали для того, щоб історія набула розголосу. За їх словами, кілька років тому той самий чоловік збив на смерть іншого собаку. На жорстоке відео звернули увагу в поліції.

Подію кваліфіковано як жорстоке поводження з твариною. Наразі в рамках провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії, – прокоментували правоохоронці.

Зараз собака знаходиться у ветклиниці в стаціонарі. Ії рятівники переймаються, чи переживе Чернушка лікування, адже тварині вже 16 років.

Раніше на  USIonline.com

Блек сидів на ланцюгу серед руїн: одеські поліцейські врятували покинутого у Херсоні собаку (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.