В Одесі відремонтують бювет майже за 5 мільйонів: громадськість проти «фото»

В Одесі відремонтують бювет майже за 5 мільйонів: громадськість проти

В листопаді з'явився тендер на ремонт бюветного комплексу на понад 4 мільйони гривень. Наразі пропозиції вже розглянуті.

Про це стало відомо з майданчику держзакупівель Рrozorro, передає Українська Служба Інформації.

Бювет знаходиться на вулиці Кримській. Тендерна пропозиція стартувала з 4 708 440 гривень.

За цю суму мають демонтувати стару облицювальну плитку та встановити нову, обладнати ґанок, замінити труби та баки, встановити нові насоси. Також серед робіт, які планують провести, відомо про заміну електричного кабелю на відстань в 10 кілометрів.

У тендері прийняло участь лише одне підприємство – ТОВ «Котамиш-Буд». За даними YouControl, це фірма з Теплодару, зареєстрована у 2005 році, яка належить одеситці Марині Новіковій. 

Відзначимо, що з критикою закупівлі вже виступила засновниця благодійного фонду «Корпорація монстрів», ініціаторка кампанії проти безглуздих тендерів Катерина Ножевнікова. За її словами, ремонт коштуватиме дорожче, ніж будівництво нового бювету.

Сіли прорахували, що побудувати бювет з нуля коштує приблизно 3 млн грн, «дворци бювети» зарубили, але і така важлива тема, на жаль, далі якось заглохла. А ось тут на Кримський ремонтік вирішили запілити. Ремонт дорожчий ніж будівництво нового! Такий собі кричущий приклад, як можно робити типу дуже необхідне але все одно з своїм «гешефтом», – вважає волонтерка.

Ножевнікова закликає одеситів направляти скарги на цей тендер.

Раніше на  USIonline.com

Одеські тендери перевірить Держаудитслужба

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.