В Одесі відкрили виставку, присвячену журналістам, які постраждали через війну (фото) «фото»

В Одесі відкрили виставку, присвячену журналістам, які постраждали через війну (фото)

Побачити виставку можна у міському саду. Це стенди з історіями та фото журналістів, які загинули, було поранені чи пройшли через полон. 

Виставку відвідала фотокореспондент Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Виставка присвячена безпосередньо журналістам, які постраждали після 24 лютого 2022 року. За офіційними даними, вже загинули 40 журналістів – це як українці, так і їх закордонні колеги, які висвітлювали війну в Україні. Із них 8 під час війни виконували свої професійні обов’язки, 13 були закатовані або загинули під час обстрілів, і ще 19 журналістів вступили до лав ЗСУ та загинули, захищаючи Україну.

На стендах у міському саду можна дізнатися як історії журналістів, які загинули через окупантів, так і тих, хто отримав поранення чи опинився в полоні.

Важливий компонент фізичної агресії рф – інформаційна агресія, яку на собі тримають українські журналісти та наші закордонні колеги, які сюди приїздять. Цей фронт тримати нелегко. Наші журналісти перебувають, як на фронті, так і показують життя у тилу. І це дуже актуально,– розповів організатор виставки Павло Колотвін.

Побачити виставку в Одесі можна до 24 листопаду.