В Одесі відкрилась виставка, присвячена звільненому Херсону (фото) «фото»

В Одесі відкрилась виставка, присвячена звільненому Херсону (фото)

У відновленому укритті на Маразлієвській можна побачити світлини одеських фотографів з деокупованого Херсона.

На відкритті побував фотокореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

У середу, 23 листопада, в Одесі в укритті відкрилась виставка у рамках заходу «Рух М14: Одеса-Херсон» від Зеленого театру.

Менеджерка культурного проекту Зеленого театру Іра Рябущенко розповіла, що після 24 лютого фотографи Костянтин та Влади Ліберових стали їздити по гарячих точках і робити документальні світлини. До війни вони займались сімейними зйомками та Love-Story.

Їх фотографії виставляв Володимир Зеленський, Верховна Рада України. Вони також їздили по деокупованих містах, і Херсон був не винятком, тому вони 11 листопада приїхали до звільненого міста, — розповіла Іра Рябущенко.

Іра Рябущенко

Культурна менеджерка Анастасія Шамша додала, що в укритті зібрали декілька фотовиставок, одна з них називається «Місто сили».

Анастасія Шамша

Тут відвідувачі можуть побачити світлини Вікторії Темнової — фотографки родом з Херсона, яка живе у Києві.

Також на 15:00 запланований паблік-ток «Наступна зупинка: Херсон» від Тані Костіної, видавниці, письменниці та засновниці журналу La Boussole.

А ввечері о 18:00 показ стрічки «Вулкан».

Зазначимо, вхід на подію — free donation. Усі забрані кошти направлять організації Poryad Ukraine, яка допомагає ВПО, військовим, госпіталям та мирним мешканцям, що перебувають у гарячих чи деокупованих точках України.

Раніше на  USIonline.com

«Херсон — це Україна!»: херсонці в Одесі святкують звільнення міста (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.