В Одесі та регіоні пройде марафон «Ярмарок вакансій» «фото»

В Одесі та регіоні пройде марафон «Ярмарок вакансій»

На ярмарку представлять вакансії від провідних роботодавців Одеської та інших областей України. Усі бажаючі зможуть отримати консультації з питань зайнятості та наочно ознайомитись з умовами навчання в «Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ».

Про це повідомляє Чорноморська міська рада.

16 листопада 2022 року Одеський обласний центр зайнятості спільно з Херсонською та Донецькою філіями організовує марафон «Ярмарок вакансій».

Мета – налагодження комунікації між роботодавцями і шукачами роботи, створення сприятливих умов для працевлаштування переселенців.

Ярмарок в Одесі відбудеться 16 листопада об 11:00 за адресою: вул. Іцхака Рабіна,18а («Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ України»).

Також 16 листопада ярмарки заплановані в: Ізмаїлі, Подільську, Ананьєві, Арцизі, Балті, Біляївці, Березівці, Болграді, Кілії, Кодимі, Рені, Роздільній, Южному.

Для роботодавців, які хочуть представити свої вакансії, необхідна попередня реєстрація. Заповнити анкету можно за посиланням: https://bit.ly/3TlwgME та надіслати її до 14 листопада на електронну адресу Об’єднання роботодавців: ooor@savebusiness.com.ua.

Контактний телефон – 097 861 9436 (Ігор Дубчак).

Раніше на  USIonline.com

Ринок праці: кількість вакансій плавно зростає, а конкуренція знижується 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.