В Одесі ситуація зі світлом покращиться з 10 лютого, а зараз діє графік 2/8 «фото»

В Одесі ситуація зі світлом покращиться з 10 лютого, а зараз діє графік 2/8

В Одеській області розвантажать електричну мережу шляхом автономних резервів живлення, до них вже під'єднали критичну інфраструктуру. Вивільнену потужність спрямують на потреби побутових споживачів.

Про це під час брифінгу в Ukraine Media Center Odesa розповів голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький.

За його словами, 5 лютого на Одещині було проведено засідання штабу під керівництвом міністра енергетики та представників ОВА разом із НЕК «Укренерго» – робоча група приймала рішення щодо нормалізації ситуації після наслідків аварії, яка сталася вчора на підстанції Усатово під Одесою.

Аварія, яка сталася вчора на одному з наших енергооб’єктів під Одесою, сталася через те, що після масованих обстрілів і атак дронами-камікадзе в структурі Одеської області значно знизилась надійність енергопостачання. Обладнання яке зараз забезпечує живлення споживачів в Одеському регіоні і по всій Україні в принципі, воно перенесло досить значне навантаження. Велика його частина була відновлена після атак. І такі відмови, на кшталт тої, яка трапилась вчора, на жаль, в цій ситуації є прямим наслідком тої кампанії проти української енергетичної системи, яку веде рф, – зазначив Кудрицький.

Після аварії на підстанції енергетичне живлення втратили близько 500 жителів Одещини. На сьогодні, електроенергію вдалось повернути лише більш ніж 200 тис. споживачам, розповів Кудрицький, та понад 280 тис жителів все ще залишаються без світла.

Наразі зі всієї майже України в Одеську область звозять генератори, для підключення об’єктів критичної інфраструктури. Вони вчора були заживлені, цю потужність, які вони споживають можна перевести на автономні джерела живлення, вивільнивши її, щоб дати більше населенню, – пояснив голова НЕК Укренерго.

Після підключення до генераторів графік підключень буде мінятися зі схеми 2/12 на 2/10 чи 2/8 – годин з/без світла. Наразі, додав він, «Укренерго» в посиленому режимі веде відновлення всіх енергооб’єктів, які постраждали в Одеській області в наслідок атак.

Відновлювальні роботи сфокусовані на одному з енергооб’єктів, який дозволить в найкоротші терміни відновити електропостачання міста. Роботи планують завершити до кінця наступного робочого тижня.

Раніше на  USIonline.com

280 тисяч споживачів в Одесі залишаються без електропостачання

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.