В Одесі стартувала акція «16 днів проти насильства» (фото) «фото»

В Одесі стартувала акція «16 днів проти насильства» (фото)

Одеса приєдналася до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». З 25 листопада по 10 грудня українці разом із громадянами інших країн активізують свої зусилля задля збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства, створюючи соціальний простір, вільний від цього явища.

На акції побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

У Міському саду встановили мозаїку зі сценою насилля. Картина складалася з магнітних QR-кодів. Всіх охочих запрошують долучитися до освітньої гри: з кожним зірваним магнітом полотно, що несе негатив, зникає. На учасників чекали призи та пам’ятки про домашнє насильство. Гасло акції – «чуйність перемагає насильство».

Чим більше українці говоритимуть про насильство, чим більше знатимуть і розпізнаватимуть його, а також проявлятимуть чуйність до інших людей та не закриватимуть очі, коли щодо когось чинять насильство, тим менше його ставатиме у нашій країні, – зазначили організатори акції.

В рамках Всесвітньої акції проти гендерного зумовленого насильства схожі інсталяції мозаїками встановили у 60 українських містах. Головна мета події, розповідають організатори, долати будь-які форми гендерного зумовленого насильства.