В Одесі шукають екзотичну тварину: вона втекла із домашнього вольєра (фото, відео)
Про пропажу власники сервала повідомили у соцмережах вчора, 28 травня, пізно ввечері.
Як розповів Українській Службі Інформації одесит Руслан, самицю сервала звати Альфа, вона зникла у районі Червоного хутора з домашнього вольєра, в якому розбилося скло. Тварині усього рік, та вона дуже ласкава й ручна, додав він.
Вона домашня кішка взагалі. Популярна, у мене відео, де вона в мікрохвильовку залізла, з дітьми купається у ванній. Скоріш за все, зараз вона десь забилася і все, – розповів Руслан.
За повернення Альфи власники готові заплатити винагороду у 500 доларів. Повідомити про місцезнаходження тварини можна за номером телефона: 0637604186.
Якщо ви побачите її, не пропускайте, наберіть мене. Зловити самостійно навряд чи зможете, тому хоча б не пропустити її, я швидко приїду і заберу. Всім дякую, хто повідомляв сьогодні, де її бачили. На жаль, поки знайти не вдалося, – наголосив власник.
Як розповіли УСІ юристи зоозахисної організації «А – Хімса», тримати сервала вдома все ж таки небезпечно, адже це дика хижа тварина. Водночас, закон це не забороняє – але лише за умов дотримання визначених норм.
За класифікацією сервали відноситься до малих диких кішок, проте за законом, якій регулює питання утримання та розведення диких тварин в неволі – до середніх котячих. Відповідно до закону, власник повинен забезпечити тварині необхідні умови для існування, а саме вольєр шириною у 100 кв. м та висотою 4 кв. м. Крім того, на його території обов’язково повинен бути басейн. При покупці сервала в розплідниках потрібно дізнатись, звідки отримана тварина у власність продавців, родовід кота чи кішки та законність виду діяльності продавця, – пояснили зоозахисники.
Відзначимо, якщо хижак зашкодить оточуючим, відповідальність за законом мають нести не тільки його власники, але й продавці розплідника.
Раніше на USIonline.com —
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.