В Одесі шукають дім собакам з Херсонщини: де можна забрати (фото) «фото»

В Одесі шукають дім собакам з Херсонщини: де можна забрати (фото)

Усі, хто хочуть прихистити врятованого собаку, можуть прийти в Одеській центр адопції на 411 батареї. Серед вивезених з Херсонщини собак багато цуценят. 

Про це розповіли волонтери Animal Sos Odesa.

В Одеському центрі адопції 8 червня з 12.00 до 16.00 можна забрати собаку, як на перетримку, так і на постійне проживання.

Після підрива росіянами Каховської ГЕС багато тварин залишилися самі в затоплених будинках та вулицях. Волонтери змогли врятувати і вивезти багато тварин, у тому числі і цуценят та кошенят.

Багато тварин вже прихистили одесити, – вчора лише за кілька годин із першої партії привезених тварин з 63 відразу забрали більшість. Також багато людей принесли корм, переноски, ліки та інші потрібні тваринкам речі.

Перед тим, як пройти у центр, я заїхала у місцевий зоомагазин. Продавчиня сміється і говорить, що сьогодня в неї мабуть половина міста купила корм для цих тварин. У центрі атмосфера одеського двора. Собак обіймають усі, поруч багато подарунків, які все несуть і несуть. За кілька годин з 63 привезених тварин залишилось не більше 20. Собак беруть різних – і великих і маленьких. Кінолог ледве встигає записувати контакти та пояснювати, як доглядає тварин, – розповіла одеська фотограф Ганна Голубовська.