В Одесі ще один підʼїзд і прохід до пляжу закрито: ймовірно, буде нове будівництво (фото, відео)

На 13-ї станції Великого Фонтану, де раніше був паркувальний майданчик, наразі встановлено паркан. Схоже на те, що на цьому місці власники вирішили звести новий житловий («рекреаційний») комплекс, від будівництва якого декілька років тому відмовилися, або просто відклали.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Ще нещодавно на 13-й ст. В. Фонтану був зручний паркувальний майданчик, про який знають усі водії, які час від часу приїжджають до цієї ділянки узбережжя біля «Золотого берегу». Але тепер прохід та проїзд транспортним засобом неможливий. Також табличка мерії «Прохід до пляжу» тільки нагадує про колишню дорогу до узбережжя. Бо й пішки тепер до берега Чорного моря тут не дістатись.

За словами охоронця паркану, який зачиняє ворота, «так рєшили хазяєва». Однак на питання, що тут тепер буде, він не відповідає.

Нагадаємо, що у квітні 2020 будівельна компанія «Гефест» отримала дозволи на будівництво нової висотки – це 9-поверховий ЖК «Персефона» (про нього УСІ писала), який мав зрости на узбережжі біля вже двох «рекреаційних» будинків, що тоді ще будувалися – ЖК “Каліпсо” тієї ж фірми.
Свого часу проти зведення «Персефони» у 100 метрах від лінії узбережжя протестували одеські громадські діячи і небайдужі одесити. Але вони також виступали проти зведення поряд ЖК «Каліпсо», який, тим не менш, як відомо був побудований попри суди з активістами.

Таким чином скоріш за все забудовник повернувся до планів зведення «Персефони» на земельній ділянці загальною площею: 0,5757 га, за адресою: вул. 13 станція Великого Фонтану (район пляжу «Курортний»). Питання необхідності будівництва під час великої війни, а також перекриття для одеситів шляху до узбережжя, очевидно, не завадять цьому процесу.

 

Раніше на USIonline.com

У центрі Одеси хочуть створити ще понад 260 платних місць для паркування – де саме

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.