В Одесі шанувальники мистецтва зібралися на благодійний вечір Бориса Бєлова (фото) «фото»

В Одесі шанувальники мистецтва зібралися на благодійний вечір Бориса Бєлова (фото)

12 лютого в Музеї української книги Бібліотеки Грушевського відбулася творча благодійна лірична зустріч «Борис Бєлов та друзі». Подія зібрала шанувальників мистецтва навколо постаті заслуженого художника України Бориса Бєлова.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації повідомили в Музеї української книги Бібліотеки Грушевського.

Борис Бєлов – митець з всеукраїнським і міжнародним визнанням, талановитий художник, графік та майстр декоративного мистецтва. Його роботи відомі далеко за межами України: вони експонуються на виставках, зберігаються у приватних колекціях і надихають поціновувачів мистецтва в різних країнах світу. Стиль Бориса Бєлова вирізняється глибиною образів, увагою до деталей та особливою творчою енергією. Окрім живопису й графіки, митець створював реквізит для фільмів Одеської кіностудії, що зробило його ім’я впізнаваним не лише в мистецькому середовищі, а й у сфері креативних індустрій загалом.

Музичний вечір розпочав дует «Музіум», який одразу занурив гостей у теплу та піднесену атмосферу свята. Наступним на сцені був Анатолій Себов – автор і виконавець пісень, які зачаровують щирістю та глибиною почуттів. Ліричний настрій вечора підкреслила поетеса Фія Журавська. До мистецького кола долучилася Анатолія Довганюк – художниця, яка співає, чий виступ наповнив подію витонченою творчою енергією. Михайло Левицький, соліст Одеського обласного центру української культури, став яскравим вокальним акцентом програми. Борис Бєлов також поділився своїми музичними емоціями, виконавши кілька пісень і створивши особливий діалог із глядачами.

Особливу атмосферу вечора створив джаз-гурт «Sunrise» у складі Ксенії Стеценко, Яроміра Фундукяна та Вероніки Зеленської: їхня гармонія та музична експресія заповнили зал, подарувавши гостям відчуття живого свята. Гості щиро аплодували, посміхалися й разом із виконавцями переживали кожен момент, відчуваючи справжню єдність і силу мистецтва.

Оскільки зустріч мала благодійний характер, присутні активно долучилися до збору коштів на потреби ЗСУ, поєднавши мистецтво з важливою суспільною місією.

Раніше на  USIonline.com

«Одеса, моє кохання»: німецький блогер Френк Вайлд відвідав Одесу та поспілкувався з УСІ (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.