В Одесі рятують постраждалого від ракетного удару енергетика: як допомогти «фото»

В Одесі рятують постраждалого від ракетного удару енергетика: як допомогти

Зараз усім важко через вимкнення світла, але наші енергетики - справжні герої, які 24/7 рятують енергосистему після уражень. Один із них опинився в епіцентрі ракетного удару і зараз знаходиться у лікарні з важкими пораненнями.

Про це розповів волонтер Андрій Танцюра.

Під час масованого ракетного удару 5 грудня енергетик Іван займався ремонтними роботами, коли біля станції розірвалася рашистська ракета.

Як сказав з великою гіркотою лікар: проблеми зі слухом, розумієте? Він зміг би зорієнтуватися, якби чув звук ракети. Для співробітника об’єкта критичної інфраструктури це був не звичайний робочий день – адже вже давно всі працівники працюють на межі людських можливостей. Внаслідок вибуху він отримав множинні важкі осколкові поранення живота, обох ніг, голови! Нейрохірурги, хірурги, травматологи протягом майже дванадцяти годин боролися за життя. І це в умовах, коли потрібно швидко, без застосування апаратури встановити діагноз,-, розповів Андрій Танцюра.

Зараз стан Івана стабільно важкий, він прийшов до тями та розуміє мову. Перед лікарями стоять завдання: завести кишечник, налагодити роботу мозку, щоб повернути до звичайного життя, але вже є позитивна динаміка.

Реквізити для допомоги:

  • Приватбанк 4149 6293 1636 7622 Танцюра А.В.
  • Монобанк 4441 1144 5450 6823 Танцюра А.В.
  • Посилання на Банку у Моно

Для перерахувань з-за кордону:
PayPal
Переказ на: atv50@mailfence.com
Western Union або Money Gram
Tantsiura Andrii Odessa, Україна.

Раніше на  USIonline.com

Чергова атака рф на енергетичну інфраструктуру Одещини: які наслідки 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.