В Одесі призовникам масово підробляли посвідчення про непридатність (фото) «фото»

В Одесі призовникам масово підробляли посвідчення про непридатність (фото)

Один пакет фальсифікованих документів коштував 65 тис. грн.

Про це повідомляє поліція Одеської області.

В Одесі викрили підпільну друкарню, де виготовляли фальсифіковані довідки та посвідчення з висновками про непридатність потенційних призовників до проходження військової служби за станом здоров’я. Роботу типографії забезпечував 27-річний одесит, який мав навички цифрової обробки документів та їх підготовки.

Вартість одного пакету документів складала 65 тисяч гривень. До нього входили підроблені посвідчення військовозобов’язаного, довідка військово-лікарської комісії та довідка центру комплектування і соціальної підтримки. Кошти надсилались на банківські картки, оформлені на підставних осіб, які так само залучались до відправлення документів. Кримінальний заробіток в окремі дні складав понад 130 тисяч гривень, — розповів керівник Департаменту міграційної поліції Юрій Пархоменко.

Під час обшуку вилучили значну кількість цифрових файлів уже виготовлених довідок, 66 готових пакетів фальсифікованих документів. Також вилучили печатки та штампи центрів комплектування і соціальної підтримки, військо-лікарських комісій, дата-штампи щодо перетину кордону і записи розрахунків від клієнтів. Керівника підпільної друкарні затримали.

За рішенням суду наступні кілька місяців чоловік перебуватиме під домашнім арештом. Йому загрожує ув’язнення до 7 років.

 

Раніше на  USIonline.com

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.