В Одесі провів нараду генпрокурор: головне – експорт, платежі до бюджету та корупція (фото) «фото»

В Одесі провів нараду генпрокурор: головне – експорт, платежі до бюджету та корупція (фото)

Андрій Костін провів нараду з правоохоронцями Одещини. Предметом розгляду стали результати роботи на напрямах, що є пріоритетними для забезпечення національної безпеки та економічної стабільності у регіоні, та можливі шляхи підвищення ефективності цієї діяльності.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури

Генеральний прокурор Андрій Костін обговорив актуальні питання безпекової ситуації та стану протидії злочинності з правоохоронцями Одещини. Він відзначив результативність протидії проявам колабораціонізму і державної зради, а також активізацію роботи з виявлення і припинення корупційних схем в органах місцевого самоврядування та державної влади. Наголосив, що ця робота повинна продовжуватись.

Генпрокурор акцентував увагу на подальшому підвищенні ефективності протидії незаконному обігу підакцизних товарів та ухиленню від сплати обов’язкових платежів до бюджету, викриття зловживань під час митного оформлення експортно-імпортних операцій.

Андрій Костін також підкреслив, що поряд з боротьбою з зовнішнім ворогом, необхідно протидіяти і внутрішнім загрозам для забезпечення економічної стабільності та розвитку України.

Принциповою і безкомпромісною має бути реакція на прояви корупції та контроль за використанням бюджетних коштів, – зазначив Генпрокурор.

Раніше на USIonline.com

Одесу відвідав президент Зеленський (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.