В Одесі проведуть тренінги для цивільних – зі стрілецької справи та військової професії «фото»

В Одесі проведуть тренінги для цивільних – зі стрілецької справи та військової професії

Організатори - група IT-компаній Netpeak Group та БФ Притули - об'єднали зусилля для того, щоб підвищити рівень знань та підготовки цивільних в умовах війни.

Про підготовку до тренінгів та набор учасників організатори повідомили Української Служби Інформації.

В основі ідеї тренінгів – розуміння, що за таких обставин, які є сьогодні, українці повинні мати змогу та вміння протистояти ворогові, адже рівень підготовки кожного громадянина визначає рівень готовності України в цілому.

З цією метою «БФ Сергія Притули» організував Центри готовності цивільних (ЦГЦ) в різних містах України, щоб навчити цивільне населення військовій підготовці та базовим навичкам в умовах війни та бойових дій. Команди Netpeak Group та «Моє Місто» надали Одеському ЦГЦ 60 тис. грн для сприяння його діяльності протягом найближчих 3 місяців.

Ми побачили запит людей на те, щоб отримати доступ до підготовки до можливої участі у бойових діях. Почався цей проєкт з ініціативи наших координаторів Фонду в Полтаві і зараз масштабувався до національного рівня. Люди хочуть бути готовими, але їм бракує інформації і можливості навчатися. Ми як Фонд даємо таку можливість завдяки Центрам готовності цивільних у вашій області або місті. Ти приходиш і слухаєш українця, такого ж як і ти, який вже має потрібні тобі зараз знання і готовий ними поділитися, – розповів про проєкт Сергій Притула, засновник Фонду Притули.

Тренінги є безкоштовними за попередньої реєстрації. Умовою участі є довільний донат на рахунок «БФ Сергія Притули».

Зареєструватись на перші тренінги можна за посиланнями:

«Стрілецька справа» (4 березня)

«Військові професії» (5 березня)

Довідка

Netpeak Group – група ІТ-компаній з фокусом на performance-маркетингу та створенні власних SaaS-платформ, мобільних додатків і нових проєктів у сфері digital.

«Моє Місто» – частина Netpeak Group, акселератор громадських проєктів №1 в Україні. За 7 років доброчинцями зібрано більше 13,1 млн грн на реалізацію 146 успішних громадських проєктів із сфер інклюзії, екології, урбаністики, культури, допомоги тваринам, мілітарі тощо, а спільнота нараховує вже 14 793 користувачів.

Центри готовності цивільних – це проєкт від «БФ Сергія Притули», мета якого, навчити цивільне населення військовій підготовці та базовим навичкам для цивільних в умовах війни та бойових дій.

Раніше на USIonline.com

Одеські айтішники збирають гроші на дрони для армії: як долучитись

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.