В Одесі пройшла акція «Маріуполь – це Україна» (фото) «фото»

В Одесі пройшла акція «Маріуполь – це Україна» (фото)

Маріупольці вийшли на акцію по свій Україні, щоб показати, що Маріуполь — українській, попри будь-які фейкові референдуми.

На акції побувала фотокореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

У суботу, 24 вересня, о 12 дня по всій країні розпочалась національна акція «Маріуполь – це Україна». Маріупольці вийшли, щоб підтримати тих, хто виїхав, та тих, хто залишився в окупації.
Менеджер офісу «ЯМаріуполь – Одеса» Ганна Камаралі зазначила, що сьогоднішня акція проходить у всіх обласних центрах України.

Акція присвячена тому, що Маріуполь — це Україна, що ми не хочемо цей фейковий референдум, що ми маємо повернутися до нашого рідного, мирного, українського Маріуполя, — додала Ганна.

Юлія з Маріуполя розповіла, як виїжджала з міста, коли його бомбардували російські військові.

Виїжджали 19 березня на свій страх та ризик. Я була на 8 місяці вагітності, була за кермом, дорога була дуже важка, багато блокпостів з російськими військовими, які зупиняли нас, допитували, оглядали машину, речі, телефони. В Одесі ми вже адаптувалися, живемо далі, малюку вже 5 місяців, але дуже переживаю за старшу доньку, вона боїться кожного вибуху, кожної повітряної тривоги. Навіть учора вона дуже злякалася, плакала. Я дуже вірю, що Маріуполь повернуть, я не знаю, як ми там житимемо, але я мрію, щоб війна закінчилася, щоби діти жили спокійно, не боячись, — розповіла свою історію Юлія.

Зазначимо, на сьогоднішній день в Одесі перебуває понад 2,5 тисячі маріупольців. Загалом з міста до України виїхали 200 тисяч маріупольців.