
В Одесі планують виділити 20 млн грн на демонтаж зруйнованих обстрілами будинків на вулиці Кутузакія
На черговому засіданні постійної комісії житлово-комунального господарства в Одесі ухвалили рішення щодо необхідності виділення коштів на демонтаж об'єктів, які були зруйновані або суттєво пошкоджені внаслідок збройної агресії росії.
Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався на засіданні постійної комісії житлово-комунального господарства Одеської міської ради.
Департамент міського господарства попередньо визначив замовника виконання робіт із часткового демонтажу житлових будівель та окремих конструкцій, що втратили функціональність або становлять небезпеку.
Йдеться про об’єкти на вулиці Кутузакія де “будинок практично знищено» внаслідок атаки рф 22 лютого 2024 року. У зв’язку з цим передбачається повний демонтаж зруйнованих частин будівель з подальшим новим будівництвом.
На реалізацію цього заходу передбачено фінансування в розмірі 20 мільйонів гривень. Роботи мають завершити до кінця 2025 року.
Раніше на USIonline.com —
На території Одеського винзаводу знесли частину промислових будівель (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.