В Одесі після великої перерви знов запрацював McDonald’s (фото, відео)

У вівторок, 28 березня, мережа відкрила 5 ресторанів в Одесі. Заклади були зачинені з початку великої війни.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Сьогодні знов запрацювали 5 закладів McDonald’s в Одесі. Йдеться про ресторани на вул. Пантелеймонівській (біля залізничного вокзалу), на Дерибасівський, на площі Незалежності, вул. Черняховського, – це 5-та ст. Великого Фонтану, та на вулиці Краснова – площа Толбухіна.

Зранку ажіотажу саме у ресторанах не було через погану погоду, хоча одеські телеграм-канали багато присали про відкриття. Ймовірно, це пов’язано з поганими погодними умовами сьогодні. Тим не менш, ближче до обіду черги з’явилися.

Але у Макдрайв ще зранку вишикувались величезні черги з автомобілів. Наприклад, на Середньофонтанській (перед рестораном біля вокзалу) та на площі Незалежності виникли великі пробки з автівок, водії яких прагнуть зробити замовлення.

 

Що стосується меню, то воно наразі трохи скорочене у порівнянні з довоєнним часом – наприклад, поки немає чікен-ролів та круасанів.

Повернення великого міжнародного бізнесу, яким є McDonald’s, в Україну (у західних регіонах він відновив роботу раніше) – добрий знак, вважають економісти. Це демонструє іншим компаніям, що у нас можна працювати попри війну.

До того ж, це нові робочі міста та чесно сплачені податки для держави, тобто живі гроші, котрі так необхідні країні, яка воює.

Раніше на USIonline.com

Одеські підприємці роблять «сухий» борщ для фронту: потрібна допомога (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.