В Одесі – найвищий показник захворюваності на рак молочної залози (фото, аудіо) «фото»

В Одесі – найвищий показник захворюваності на рак молочної залози (фото, аудіо)

В Одесі на 100 тисяч людей — 85 хворі на рак молочної залози.

Про це під час брифінгу розповів завідувач відділеням міського Центру здоров’я сім’ї Ігор Касьяненко, повідомляє Українська Служба Інформації.

Ігор Касьяненко

За його словами, статистика показує, що захворювання на рак молочної залози займає перше місце серед жінок по всім онкологічним захворюванням.

Рак молочної залози діагностується у чотирьох з п’яти випадків уже на четвертій стадії. Якщо діагностувати хворобу вчасно, то одужання на першій стадії складає 95%, на другій — 80%, і на третій — 50%. Ми боремось за те, щоб виявляти рак молочної залози на ранній стадії, — підкреслив Ігор Касьяненко.

Так, по Україні в Одесі найвищий показник захворюваності на рак молочної залози. Загалом по країні — це 60 людей на 100 тисяч населення.

Все у нас проводиться безкоштовно, для цього потрібно направлення від сімейного лікаря. Щоб вчасно виявити захворювання, жінкам після 40 років треба проходити діагностику раз на рік. Процедура займає 15 хвилин, у нас найсучасніший цифровий мамограф. До нас можно і онлайн, і по телефону 7480145, — підкреслив лікар.

Раніше на USIonline.com

Одеситки можуть безкоштовно обстежитися на мамографі: де записатися

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.