В Одесі дистриб’ютори приховували походження товару, придбаного в рф «фото»

В Одесі дистриб’ютори приховували походження товару, придбаного в рф

Правопорушники видавали за вітчизняні російський пластиковий посуд та харчову упаковку. На товар, вартістю понад три мільйона гривень, накладено арешт. Проводиться розслідування.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Одеської області.

Співробітники управління стратегічних розслідувань в Одеській області встановили, що у зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну, покупці почали відмовлятися від продукції країни-агресора, яку реалізовували в Одесі кілька оптовиків. У зв’язку з цим підприємці, замість того, щоб відмовитися від поставок, вирішили приховати реального виробника товару, перепакувавши його в упаковки з українським маркуванням.

Під час досудового розслідування слідчі провели санкціоновані Київським районним судом міста Одеси обшуки в складських приміщеннях дистриб’юторів. Правоохоронці вилучили продукцію виробництва рф на загальну суму понад три мільйона гривень, яка не підлягає реалізації на території України.

Документального підтвердження законності ввезення на територію України вилучених виробів та їх митного оформлення немає. На товар накладено арешт.

Слідство триває.

Раніше на  USIonline.com

Уряд виділив ще 103 млн грн на безповоротні гранти за програмою єРобота

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.