
В Одесі двоє братів нещадно побили та пограбували подружжя (фото)
В Одесі поліцейські затримали двох братів за побиття і пограбування подружньої пари.
Про це повідомили у поліції Одеської області.
Минулого тижня пізно ввечері у Приморському районі зловмисники побили 22-річну одеситку і відібрали в неї телефон, зарядний пристрій, гаманець із грошима та інші особисті речі. А невдовзі, коли жінка пішла їх шукати зі своїм 34-річним чоловіком, побили і його до втрати свідомості, відібравши гроші та обручку.
Прихопивши чуже майно, нападники втекли. Сімейна пара звернулася по допомогу до лікарів та поліцейських, зазначивши, що їм завдано збитків на 54 тисячі гривень.
Попередньо, лікарі виявили у жінки тілесні ушкодження у вигляді синців та саден на обличчі, закритого перелому кісток носа. А в чоловіка – синці, садени на обличчі, закритий перелом кісток носа та пальця руки, забої м’яких тканин голови.
Вже на наступний день правоохоронці встановили осіб, причетних до злочину. Нападниками виявилися рідні брати 22 та 19 років родом. Чоловіки із Білгород-Дністровського району знаходилися в Біляївському районі у розшуку за крадіжку й переховувалися в Одесі в орендованих квартирах.
Під час обшуків за місцем проживання затриманих правоохоронці виявили частину викраденого майна подружжя.
Братам загрожує позбавлення волі на строк до 15-ти років із конфіскацією майна.
Раніше на USIonline.com —
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.