В Одесі донори крові отримують знижки в аптеках «фото»

В Одесі донори крові отримують знижки в аптеках

Хоча дефіциту у донорах в Одесі немає, для них з'явився ще один бонус. До речі, на 25 жовтня шукають донорів крові 1(+) та 2(+)

Про знижки у аптеках для донорів на брифінгу розповів керівник міського департаменту охорони здоров’я Левон Нікогосян.

Тепер кожен донор на міській станції переливання крові отримуватиме флаєр на знижку в мережі комунальних аптек «Одесфарм».

Через війну та велику кількість поранених військових потреба у донорів стала більшою.

Ми бачили, як 24 і 25 лютого були великі черги із бажаючих здати кров. І зараз немає потреби зайвий раз просити – донори завжди знаходяться. Донори потрібні не тільки під час війни, але і завжди, тож ми дякуємо кожному, хто здає кров, і даємо їм такий бонус, – розповів Левон Нікогосян.

Левон Нікогосян

Вже можна стати першими з тих, хто отримує флаєри. Адже на завтра, 25 жовтня, потрібні п’ять донорів 1(+) та п’ять донорів 2(+) у район Слобідки. Здати кров можна з 9:00 до 12:00. Якщо ви готові стати донором – реєстрація за посиланням.

Після реєстрації вам зателефонують та підтвердять, що треба приходити. Якщо вам не зателефонують – приходити не треба, адже це означає, що бажаючих здати кров виявилося більше, ніж потрібно. Переконайтеся, що у вас немає абсолютних або тимчасових протипоказань.

Якщо ви і надалі хочете слідкувати за тим, коли в Одесі потрібні донори, підписуйтесь на канал https://t.me/donor_odesa

Нагадаємо, що бути донором – це корисно для здоров’я.

Раніше на  USIonline.com

Врятувати життя: як стати донором в Одесі і допомогти під час війни

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.