В Одесі Богдан Логвиненко презентував свою книгу «Деокупація. Історія опору українців. 2022» (фото)
У четвер 1 лютого в приміщенні Одеської національної бібліотеки письменник, журналіст, телеведучий, літературний критик, редактор, громадський діяч та засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко презентував свою збірку репортажів про поїздки деокупованими територіями України.
На події побувала фотокореспондентка Української Служби Інформації Наталя Довбиш.
Книга «Деокупація. Історії опору українців. 2022» — це збірка репортажів Богдана Логвиненка про поїздки деокупованими територіями України у квітні — листопаді 2022 року. Зміст книги побудований за хронологією того, як ЗСУ звільняли окуповані росіянами регіони.
Фактично, книга — це розповіді людей про пережитий в окупації досвід. Автор збирав матеріал для книги та говорив з простими місцевими жителями, поліцейськими, військовими, волонтерами. Ця книга – про рани, які залишаються після зустрічі з ворогом, про опір агресору, про неймовірних людей, які зробили неможливе.
А взагалі старалися оминати їх десятою дорогою, щоб не зустрічатися з ними. Особливо ці ЛНР. Я корінний ізюмчанин, але такого в житті не бачив. ЛНР от еті, такі негідники, мародери, грабували. У мене є й номера машин, їхньої ГАЗелі оті бортові. Пакували туди награблене і вивозили до себе… – уривок одного зі свідчень з книги.
«Деокупація. Історії опору українців. 2022» — це 22 історії про незламних українців з десятків локацій, які були на деякий час окуповані рашистами на півночі, сході та півдні країни.
Автор каже – думає, що це остання його книга, бо її підготовка була скоріш процесом лікувальним. Бо це була спроба переробити матеріал з виїздів й бути не просто фіксатором.
Також Богдан Логвиненко наголошує, що не сприймає, коли його називають письменником.
Раніше на USIonline.com —
Роман «Лють» одеського письменника увійшов до Довгого списку премії Книга року BBC-2023
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.